Artykuły BHP – doradztwo

doradztwo

Jako uzupełnienie do prowadzonych przez nas specjalistycznych szkoleń świadczymy usługi doradcze oraz sprzedajemy w ilościach hurtowych wysokojakościowe artykuły BHP. Na stanowiskach o podwyższonym ryzyku zawodowym niezwykle ważne jest zachowanie nie tylko odpowiednich zasad BHP, ale także zaopatrzenie pracowników w skuteczne środki ochrony indywidualnej. Jeśli pragniesz zaopatrzyć swoich pracowników w najlepsze obuwie i ubrania robocze i jednocześnie zminimalizować podejmowane przez nich ryzyko, sprawdź naszą hurtową ofertę.

Jakie środki ochrony indywidualnej znajdziesz w naszej hurtowej ofercie?

Artykuły BHP to szeroka gama produktów niezbędnych w codziennej pracy wielu osób. Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki do wykonywania zleconych zadań. Środki ochrony indywidualne skutecznie minimalizują ryzyko wystąpienia uszkodzeń ciała w razie ewentualnego wypadku. Co więcej, chronią przed zatruciem w przypadku kontaktu z substancjami chemicznymi, poparzeniami, uszkodzeniami wzroku oraz innymi urazami.

W naszej hurtowej ofercie możemy Ci zaproponować:

  • obuwie ochronne,
  • odzież ochronną,
  • rękawice i inne produkty oraz środki ochronne.

Na bieżąco rozszerzamy naszą ofertę, aby móc dostosować się do Twoich wymagań i oczekiwań, dlatego z pewnością znajdziesz u nas wszystkie środki ochrony indywidualnej, których potrzebujesz. Jeśli szukasz pomocy w doborze produktów, nie czekaj i zadaj nam swoje pytanie za pomocą formularza poniżej.

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość