Środki Ochrony Indywidualnej

artykuły bhp

Środki ochrony indywidualnej to szeroka gama produktów niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa w codziennej pracy wielu osób. Zgodnie z obowiązującą definicją, jest to każdy sprzęt użytkowany przez pracowników w celu ochrony ich przed różnego rodzaju zagrożeniami czekającymi w szczególności w zakładach produkcyjnych, na budowach czy wielkich halach. Są one szczególnie istotne w przypadku zawodów bardziej narażonych na ryzyko uszkodzenia zdrowia czy wystąpienia wypadku podczas pracy.  

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie, skutecznie minimalizują to ryzyko. Co więcej, chronią przed zatruciem w przypadku kontaktu z substancjami chemicznymi, uszkodzeniami wzroku, słuchu oraz innymi urazami.

Rodzaje środków ochrony indywidualnej

Do podstawowych produktów z kategorii środków ochrony indywidualnej zaliczamy przede wszystkim odzież roboczą oraz buty ochronne. Na tym nie kończy się jednak lista artykułów, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy. W naszym sklepie znajdziesz także liczne akcesoria do ochrony:

Do takich produktów zaliczamy przede wszystkim różnego typu kaski, gogle ochronne, okulary, maski (np. spawalnicze lub z filtrem), przyłbice, ochraniacze czy odblaski. Pamiętaj, że ocena ryzyka zawodowego i zminimalizowanie go za pomocą środków ochrony indywidualnej spoczywa na barkach pracodawcy. Warto jednak zostawić to w rękach specjalisty, by uniknąć ewentualnych problemów czy niejasności w przyszłości. 

Naszą ofertę rozszerzamy na bieżąco, a ponadto zapewniamy specjalistyczne doradztwo w każdej kwestii związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy, a w tym – doborem środków ochrony indywidualnej.

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

    imię i nazwisko wymagane

    adres e-mail wymagane

    wiadomość