Artykuły BHP – doradztwo

doradztwo

Jako uzupełnienie do prowadzonych przez nas specjalistycznych szkoleń świadczymy usługi doradcze z zakresu artykułów BHP. Ponadto zajmujemy się sprzedażą wysokojakościowych produktów. Na stanowiskach o podwyższonym ryzyku zawodowym niezwykle ważne jest zachowanie nie tylko odpowiednich zasad BHP, ale także zaopatrzenie pracowników w skuteczne środki ochrony indywidualnej. Zajrzyj do naszego sklepu z odzieżą ochronną, jeśli pragniesz zaopatrzyć swoich pracowników w najlepsze obuwie i ubrania robocze, a jednocześnie zminimalizować podejmowane przez nich ryzyko. Ofertę uzupełniamy odpowiednim doborem gaśnic, a także apteczek, które również obowiązkowo powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. 

Jakie artykuły BHP oferujemy?

Proponujemy Klientom jedynie artykuły najwyższej jakości, zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały nie tylko pełne bezpieczeństwo, ale również maksymalny komfort użytkownikom. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z renomowanych, sprawdzonych marek oraz wykonane są z wysokogatunkowych, trwałych i odpornych materiałów, aby sprawdzą się w każdych warunkach pracy.  

Niezależnie od prowadzonej przez siebie działalności, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie artykuły BHP niezbędne do codziennej, bezpiecznej pracy. Zapewniamy między innymi: 

  • obuwie ochronne, 
  • odzież ochronną i roboczą, 
  • rękawice, 
  • pozostałe środki ochrony indywidualnej (ochrona słuchu, oczu, dróg oddechowych itd.). 

Nie wiesz, które produkty sprawdzą się najlepiej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie pomogą Ci w wyborze i doradzą, które środki ochronne powinieneś zapewnić pracownikom. Wybierzemy dla Ciebie optymalne, indywidualnie dopasowane rozwiązania, z których będziesz zadowolony przez długi czas.

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość