POZNAJMY SIĘ

o nas

Firma SAFETY STEP powstała na początku 2021 roku pod przewodnictwem Roberta Małachowicza, jednak nasze doświadczenie z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy trwa znacznie dłużej. Od wielu lat zajmujemy się bowiem handlem artykułami BHP oraz przeprowadzaniem szkoleń BHP, PPOŻ, a także z pierwszej pomocy przedmedycznej. Bezpośredni kontakt z Klientami, jak również słuchanie ich opinii pozwoliły nam dokładnie zweryfikować rynek oraz rozpocząć działalność firmy w taki sposób, aby wychodziła ona naprzeciw Twoim potrzebom. Krok po kroku pokażemy Ci i skutecznie nauczymy, jak funkcjonować w miejscu pracy, aby było to w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującym obecnie prawem.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Przepisy BHP zostały stworzone z myślą o zapewnieniu zarówno bezpieczeństwa pracownikom, jak i ochrony prawnej pracodawcy. To on jest bowiem odpowiedzialny za zdrowie i życie swoich podwładnych w miejscu pracy. Wobec tego naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zobligowanych do organizacji szkoleń BHP, PPOŻ i z pierwszej pomocy w swojej firmie. Nowym pracownikom zapewniamy szkolenia wstępne, a pozostałym – okresowe – uzupełniające oraz aktualizujące ich wiedzę. Zagwarantuj sobie rzetelne, merytoryczne wsparcie i terminową realizację zleceń za konkurencyjne stawki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystkie nasze szkolenia i analizy przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowszej, dostępnej wiedzy oraz bazując na najświeższych przepisach z zakresu utrzymania bezpieczeństwa i higieny w środowisku pracy. Naszym Klientom zapewniamy:

 • szkolenia BHP i PPOŻ oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • analizę stanu BHP,
 • doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ,
 • opracowanie oceny ryzyka zawodowego,
 • opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
 • sporządzenie dokumentacji powypadkowej,
 • oraz wiele innych!

Naszą ofertę uzupełniamy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej oraz ich sprzedażą. Prowadzimy sklep z odzieżą roboczą, obuwiem ochronnym i innymi środkami ochrony dla pracowników.

Online

Formę naszych szkoleń dostosowaliśmy do oczekiwań Klientów oraz obecnej sytuacji, dlatego proponujemy kursy zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online. E-learning pozwala na nie tylko efektywną, ale również bezpieczną i wygodną naukę bez konieczności wychodzenia z domu. Szkolenia BHP online przeprowadzamy z wykorzystaniem naszej własnej platformy szkoleniowej oraz aplikacji Google Meet. Nowoczesna forma samokształcenia kierowanego w postaci kursów online daje wiele możliwości, które z pewnością docenisz.

Nasz zespół

POZNAJ

SAFETY STEP to zespół certyfikowanych trenerów, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i na bieżąco ją aktualizują. W branży BHP jest to niezwykle istotne, ponieważ zasady funkcjonowania firmy muszą opierać się na obecnie obowiązujących zasadach. Każdemu Klientowi zapewniamy kompleksową opiekę, a zakres współpracy dostosowujemy indywidualnie do Twoich oczekiwań. Dzięki temu masz pewność, że uzyskasz od nas wszystko to, czego potrzebujesz w takiej formie, jaka najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Właściciel

Robert Małachowicz

Właściciel

Robert Małachowicz

Właściciel

Robert Małachowicz

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość