POZNAJMY SIĘ

o nas

Firma SAFETY STEP powstała na początku 2021 roku pod przewodnictwem Roberta Małachowicza, jednak nasze doświadczenie z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy trwa znacznie dłużej. Od wielu lat zajmujemy się bowiem handlem artykułami BHP oraz przeprowadzaniem szkoleń BHP, PPOŻ, a także z pierwszej pomocy przedmedycznej. Bezpośredni kontakt z Klientami, jak również słuchanie ich opinii pozwoliły nam dokładnie zweryfikować rynek oraz rozpocząć działalność firmy w taki sposób, aby wychodziła ona naprzeciw Twoim potrzebom. Krok po kroku pokażemy Ci i skutecznie nauczymy, jak funkcjonować w miejscu pracy, aby było to w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującym obecnie prawem.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Przepisy BHP zostały stworzone z myślą o zapewnieniu zarówno bezpieczeństwa pracownikom, jak i ochrony prawnej pracodawcy. To on jest bowiem odpowiedzialny za zdrowie i życie swoich podwładnych w miejscu pracy. Wobec tego naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zobligowanych do organizacji szkoleń BHP, PPOŻ i z pierwszej pomocy w swojej firmie. Nowym pracownikom zapewniamy szkolenia wstępne, a pozostałym – okresowe – uzupełniające oraz aktualizujące ich wiedzę. Zagwarantuj sobie rzetelne, merytoryczne wsparcie i terminową realizację zleceń za konkurencyjne stawki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystkie nasze szkolenia i analizy przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowszej, dostępnej wiedzy oraz bazując na najświeższych przepisach z zakresu utrzymania bezpieczeństwa i higieny w środowisku pracy. Naszym Klientom zapewniamy:

 • szkolenia BHP i PPOŻ oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • analizę stanu BHP,
 • doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ,
 • opracowanie oceny ryzyka zawodowego,
 • opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
 • sporządzenie dokumentacji powypadkowej,
 • oraz wiele innych!

Naszą ofertę uzupełniamy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej oraz ich sprzedażą. Prowadzimy także sprzedaż hurtową obuwia ochronnego oraz pozostałych środków ochrony dla pracowników.

Online

Formę naszych szkoleń dostosowaliśmy do oczekiwań Klientów oraz obecnej sytuacji, dlatego proponujemy kursy zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online. E-learning pozwala na nie tylko efektywną, ale również bezpieczną i wygodną naukę bez konieczności wychodzenia z domu. Szkolenia BHP online przeprowadzamy z wykorzystaniem naszej własnej platformy szkoleniowej oraz aplikacji Google Meet. Nowoczesna forma samokształcenia kierowanego w postaci kursów online daje wiele możliwości, które z pewnością docenisz.

Nasz zespół

POZNAJ

SAFETY STEP to zespół certyfikowanych trenerów, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i na bieżąco ją aktualizują. W branży BHP jest to niezwykle istotne, ponieważ zasady funkcjonowania firmy muszą opierać się na obecnie obowiązujących zasadach. Każdemu Klientowi zapewniamy kompleksową opiekę, a zakres współpracy dostosowujemy indywidualnie do Twoich oczekiwań. Dzięki temu masz pewność, że uzyskasz od nas wszystko to, czego potrzebujesz w takiej formie, jaka najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

specjalista ds. bhp, inspektor ds. ppoż.

Robert Małachowicz

To możesz być Ty!

To możesz być Ty!

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość