Szkolenia BHP

doradztwo

Prowadzisz firmę i zdajesz sobie sprawę, że szkolenia BHP dla wszystkich pracowników są bardzo istotną kwestią. Jak zatem znaleźć kogoś, kto zapewni im odpowiednie, rzetelne przeszkolenie, które zaowocuje w codziennych działaniach? Przede wszystkim istotna jest kompleksowa obsługa.

W SAFETY STEP zapewnimy Ci nie tylko profesjonalne szkolenia i doradztwo BHP, ale również dostarczymy artykuły niezbędne do zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ponadto przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do każdej grupy oraz przeprowadzania szkoleń BHP w sposób angażujący dla uczestników.

Szkolenie wstępne BHP - Instruktaż ogólny

Szkolenia wstępne BHP powinny być przeprowadzane dla każdej nowej osoby w firmie. Zatrudniając pracowników, zobowiązujesz się zapewnić im odpowiednie, bezpieczne środowisko pracy i przeszkolenie. Instruktaż ogólny przede wszystkim ma na celu wskazanie uczestnikom podstawowych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wstępne szkolenie BHP – również w formie szkolenia BHP online – służy także zapoznaniu pracowników z zasadami i normami, które obowiązują w konkretnym miejscu czy zakładzie pracy. Dopiero wówczas osoby te mogą zostać dopuszczone do wykonywania swoich nowych obowiązków.

Szkolenia okresowe BHP

Odpowiednie przygotowanie pracowników nie kończy się jednak na etapie szkolenia wstępnego. Zależnie od wykonywanych czynności, osoby zatrudnione powinny przechodzić również tzw. szkolenia okresowe BHP realizowane w odpowiednich odstępach czasu. W naszej firmie przeprowadzamy takie kursy dla:

  • osób na stanowiskach menadżerskich, kierowniczych i zarządzających innymi pracownikami,
  • pracodawców,
  • pracowników na stanowiskach biurowo-administracyjnych,
  • inżynierów oraz pracowników technicznych (m.in. konstruktorów i projektantów),
  • pracowników na stanowiskach robotniczych,
  • osób odpowiedzialnych za kwestie BHP w firmie.

Zostaw swoich pracowników w rękach profesjonalistów i certyfikowanych trenerów z zakresu podstawowych i okresowych szkoleń BHP, PPOŻ i pierwszej pomocy przedmedycznej. Już po pierwszym spotkaniu przekonasz się, że wybór odpowiedniej firmy, która uwzględni Twoje potrzeby i opinie, ma znaczenie i robi ogromną różnicę.

NAPISZ DO NAS

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość